Türkçe English Deutsch

güneş asfalt

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.
güneş asfalt

Bize Ulaşın

(0 346) 224 16 85
güneş aslfat

Gsm

(0 533) 515 47 54 - Seyfi Topal
 
Hakkımızda

   Firmamız 2003 yılında Sivas / Merkez'de yol asfaltlama alt yapı, üst yapı projelerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden beri aldığı işleri sektörünün en son teknolojilerini kullanarak başarı ile zamanında bitirmeyi ilke edinmiştir. Alanında tecrübeli kadrosuyla kaliteden taviz vermeden yolunda ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu sayede her geçen gün yeni iş alanları girişimlerinde bulunmakta olup, müşteri portföyünü genişletme olanakları sağlayarak gelişmenin vazgeçilmez olduğunu göstermektedir. Netay Asfalt siz değerli müşterilerimize açık kapalı otopark, tenis kortları, yollar, carting pistleri kaliteli ve sağlam bir şekilde teslim etmenin huzuru içerisinde yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz...

Çevreye uyumlu, yaptığını bilen, kaynaklarını ölçülü ve hedef sektörünün lehine kullanan, hızlı hareket eden bir yapıyı yakalamak ve sürdürmektir.

Misyonumuz...

Vizyonumuza uygun olarak müşteri önceliği ilkesinden hareket ederek, özel ve tüzel kişilerin talep ve beklentilerini şartnameye en uygun malzeme ile en avantajlı koşul ve sürelerde sunmaktır. Bu hizmetin ifasında çalışanlarımızı tasa ve sevincimize ortak ederek, sürekli gelişme içerisinde ve süreçleri iyileştirerek sağladığı avantaj ve birikimleri rekabet ortamında değerlendirmektir.

Kalite Politikamız...

Tüm çalışanları aynı kalite bilinci ile müşteri ve sektör beklentilerini mükemmele yakın şart ve sürelerde karşılamaktır. Bunu sağlarken uygulanacak yöntem toplam kalite anlayışına uygun ve hatasız yapmaktır.

 

OfoSoft
Telif Hakkı 2014-2015 Netay İnşaat'a Aittir.
Online : 1 | Bügün : 10
Toplam : 54243